12+
27 сентября
...
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

«Захищене та здорове покоління праці»

30.04.2018, 19:15
981
0
Автор

   27 квітня в межах запланованих заходів щодо відзначення Всесвітнього Дня охорони праці у коледжі відбувся науково-практичний семінар «Захищене та здорове покоління праці».

   Метою проведення науково-практичного семінару є пропаганда державної політики у сфері охорони праці, надання інформації останніх подій у даній галузі, мотивування студентської молоді щодо ведення здорового способу життя та профілактиці професійних захворювань, залучення студентів до участі у науково-дослідній діяльності та творчо-пошукових проектах, підвищення зацікавленості всіх учасників освітнього процесу в забезпеченні та підтримці здорових і безпечних умов праці; досягнення узгодженої політики шляхом спільного формування та розвитку культури охорони праці через впровадження превентивних заходів, головний девіз яких – зацікавити, навчити, зробити питання охорони праці звичною та невід\'ємною складовою нашого життя.

   У 2017 році Уряд України у Національній доповіді «Цілі сталого розвитку: Україна» визначив показники для досягнення цілей сталого розвитку до 2030 року з урахуванням глобальних орієнтирів і принципів сталого розвитку та суспільної думки щодо майбутнього країни. Для досягнення поставлених цілей в інтересах молодого покоління працівників потрібен узгоджений комплексний підхід до викорінення дитячої праці та популяризації культури безпеки гігієни праці.

   Інженер з охорони праці Сергієнко Н.В. зауважила, що головною проблемою семінару визначено питання «Захищене та здорове покоління», вона зупинилася на висвітленні питання створення безпечних та нешкідливих умов праці, збереження життя і здоров\'я молодих працівників.

   Викладач дисциплін соціально-гуманітарного циклу Пивоварова Г.С. висвітлила питання правового захисту молоді в трудових відносинах. Правове поле та умови виробництва повинні розвиватися насамперед з урахуванням інтересів молоді мають, забезпечуючи захист від небезпек та збереження здоров\'я майбутнього робочого потенціалу України. Ганна Сергіївна зазначила, що в Україні інтереси молодих працівників до 18 років достатньою мірою захищені нормами законодавства але відповідного захисту потребує і молодь до 24 років, яка ще не має належних навичок та достатнього досвіду, не досягла фізичної і психологічної зрілості.

   Викладач фізичного виховання Крошка С.А. акцентувала увагу присутніх на питанні збереження здоров\'я молодого покоління і зазначила, що даний аспект впливатиме на розвиток національної економіки. Світлана Андріївна зазначила, що у середовищі молодих працівників виробничі ризики значно вищі через особливості їхнього способу життя. Стреси, пов\'язані із зовнішніми чинниками також можуть призводити до виникнення небезпечних ситуацій на роботі, тому у своїй практиці необхідно застосовувати здоров\'єзберегаючі технології, які покращать стан здоров\'я та дозволять зберегти працездатність на протязі всієї трудової діяльності.

   У Лисичанському педагогічному коледжі проводиться робота з підвищення рівня превентивної культури охорони праці, створюється особлива атмосфера безпечних умов праці, навчання всіх учасників освітнього процесу. Особлива увага приділяється правильній організації охорони праці.

   За програмою заходів щодо відзначення Всесвітнього Дня охорони праці студентам коледжу було запропоновано взяти участь у конкурсі буклетів, презентацій, відеороликів. До уваги присутніх були надані найкращі роботи студентів Лисичанського педагогічного коледжу груп 4-АТ, 4-АД, 2-АТ. Студенти спеціальності «Технологічна освіта» розкрили основні питання охорони праці та безпеки життєдіяльності під час трудового навчання, навели візуалізовані приклади правильної роботи при виконанні різноманітних технологічних операцій. Студенти спеціальності «Дошкільна освіта» розкрили питання безпечної організації освітнього процесу в дошкільних закладах, показали можливість застосування інформаційних технологій під час проведення тижнів безпеки життєдіяльності в ДНЗ, продемонстрували свій професійний рівень у вирішенні питань щодо збереження життя і здоров\'я підростаючого покоління.

   Сьогодення диктує нам з великою відповідальністю ставитися до питання охорони праці і безпеки життєдіяльності. Ми розуміємо, що у тривожні часи варто сподіватися на краще, проте важливо бути підготовленим до будь-якого розвитку подій. Медіа-центру Лисичанського педагогічного коледжу представив на огляд аудиторії прес-анонс з проблематики семінару. В роботі науково-практичного семінару взяли участь студенти 3-4 курсів у кількості 65 осіб.

   Найвища цінність суспільства – людина, її життя і здоров\'я. Закликаємо всі заінтересовані сорони сприяти організації гідних і безпечних умов праці для молодих працівників, долучатися до роботи з формування культури безпеки та гігієни праці.

   Сергієнко Н.В.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+