12+
05 декабря
...
прогноз на 5 дней
-8 oC переменная облачность
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Соціальна турбота про людей

21.05.2018, 17:37
842
0
Автор

    Людина завжди мріяла бути здоровою та захищеною. А людина, яка працює, завжди має бути впевненою в тому, що вона захищена від ризиків, пов’язаних із втратою здоров’я під час виконання трудових обов’язків.

    На жаль, попри всі вжиті заходи іноді трапляється біда і люди, які ще вчора були здоровими і працездатними, опиняються в складних життєвих обставинах.

   Завданням Фонду соціального страхування України і є турбота про цих людей, особливо про тих, хто отримав на виробництві травму або професійне захворювання, тимчасово втратив працездатність або став інвалідом.

   Лисичанське міське відділення Фонду соціального страхування України у Луганській області (далі — відділення) опікується проблемами 1752 потерпілих на виробництві: забезпечує санаторно-курортним та реабілітаційним лікуванням, технічними засобами реабілітації, автомобілями, додатковим харчуванням, протезуванням, лікарськими засобами, лікуванням у лікувально-профілактичних закладах, проводить виплати на постійний сторонній, медичний та побутовий види догляду тощо.

   Важливим напрямом роботи відділення є здійснення відшкодування матеріальної шкоди потерпілим та членам їх сімей.

   Так, за 4 місяці 2018 року фінансові затрати відділення на виплату страхових сум склали 15,6 млн грн, порівняно з цим періодом у 2017 році (12,2 млн гривень). Передусім таке зростання викликане перерахунками та осучасненням щомісячних страхових виплат, які були проведені в 2018 році на вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1053 «Про перерахування розміру страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, та членам їх сімей».

   Зокрема, збільшено виплати особам, які мали право на виплати станом на 01 січня 2018 року і мали право на перерахування сум щомісячних страхових виплат за період з 01 березня 2008 року по 01 березня 2011 року. Це осучаснення щомісячних страхових виплат здійснено шляхом визначення розміру щомісячної страхової виплати із збільшеного розміру заробітної плати, з якої станом на 01 березня 2017 року розраховували суми щомісячних страхових виплат.

   У підсумку по відділенню щомісячні страхові виплати збільшено 1294 особам, яким страхові виплати призначалися до 2012 року. Розмір щомісячних страхових виплат збільшився в середньому на 359,4 гривні.

   Внаслідок застосування нового механізму осучаснення відбулося істотне підвищення щомісячних страхових виплат соціально незахищеним особам, які мають високий відсоток стійкої втрати професійної працездатності, але мали низький рівень заробітної плати перед настанням страхового випадку.

   Другий етап підвищення виплат відбувся 01 березня 2018 року. Всім потерпілим на виробництві та членам їх сімей виплати збільшено на коефіцієнт 1,2. Після проведеного перерахунку розмір щомісячних страхових виплат підвищився для 1738 потерпілих на виробництві та осіб, які мають право на виплати в разі втрати годувальника. При цьому розмір таких виплат збільшився у середньому на 374,7 гривні.

   Не обділили увагою і ту категорію постраждалих, хто на момент страхового випадку отримував відносно низьку заробітну плату. Потерпілим на виробництві, у яких після проведеного в березні перерахунку розмір середньої заробітної плати виявився меншим за 3200 грн, відкориговано у бік збільшення. У підсумку розмір щомісячної страхової виплати підвищено для 24 потерпілих із низьким розміром заробітної плати перед настанням страхового випадку. При цьому середній розмір щомісячних виплат у них збільшився на 242,1 гривні.

   У результаті перерахунків, проведених Лисичанським міським відділенням протягом перших місяців цього року, середній розмір щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх сімей збільшився на 753,8 гривні.

   Серед тих, для кого відбулося зростання виплат, чималу кількість становлять внутрішньо переміщені особи, — це 442 отримувача, середній розмір зростання виплат у них становить 861,1 гривні.

Відділення не тільки проводить страхові виплати потерпілим (членам їх сімей) та надає медико-соціальні послуги. Працівники відділення завжди люб’язно ставляться до кожного відвідувача, надають консультації, відвідують їх вдома та залучають до громадського життя.

   Наприклад, з травня вже почалась підготовка нашої команди до відбірних регіональних змагань для участі в VI Всеукраїнській спартакіаді «Сила духу».

   Заступник начальника відділення — начальник відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Гончарова Ю.О.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+