16+
24 января
...
прогноз на 5 дней
3 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

"Літо-2018"

19.09.2018 14:00
428
0
Автор

   13 вересня 2018 року відбулася звітна конференція студентів 4 курсу з літньої педагогічної практики у дитячих оздоровчих таборах "Літо-2018". 102 студента-практиканта виконали покладені на них обов\'язки педагога-організатора дитячого табору. Цього року базами практичної підготовки були міські оздоровчі, міські мовні та спортивні табори дитячого відпочинку. Географія охоплювала територію Луганської області, зокрема, заклади загальної середньої освіти міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Старобільськ, Кремінна, Рубіжне, Попасна, Золоте, Гірське, селищах Попаснянського, Сватівського та Кремінського районів.

   Під час виконання завдань практики студенти відчули, що вся робота у таборі об\'єднана спільною метою – тісне співробітництво педагогів, вихователів і дітей у кожній колективній справі. Мета колективної творчої справи виражається в одному з головних секретів виховання – діти вчаться розуміти й усвідомлювати силу прекрасного відчуття «Я» – «МИ».

   У ході конференції студенти презентували калейдоскоп яскравих подій з життя у дитячому таборі та знову поринули в атмосферу літа, провівши серії цікавих ігор та руханок.

   Найкращими педагогами-організаторами за версією дітей та методистів стали Богданова Д., Бухтіярова Ю., Маслянко К., Войтишинюк К. (група 4-БПО), Горбенко С., Баркалова Т., Діденко Д, Гетьман А., Лямзіна Л. (4-АПО), Такташова В. (4-АТ), Беліченко Ю. (4-АФ), Цугуй В., Ісіченко В. (4-АД).

   Всі студенти дійшли висновку, що виховна робота в таборі – це важлива частка системи виховання дітей та підлітків. Діяльність табору доповнює та поширює вплив шко¬ли, родини, різних дитячих клубів, організацій на всебічний розвиток особистості школяра, забезпечує монолітність виховного процесу. Бажаємо творчої роботи, натхнення та позитивних емоцій у подальшому навчанні та педагогічній діяльності!

Отзывы


© 2009 - 2020 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна.

16+