12+
18 мая
...
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

«Большая стройка» в Луганской области

Александр 16.04.2021 19:25
Здравствуйте ! А когда, наконец-то, дойдут руки (глаза, уши, совесть и т.д.) до участка дороги ......

Свято-Митрофановский храм 2

Дмитрий 06.04.2021 19:31
Здравствуйте , сделайте ещё пожалуйста и про Митрофановскую церковь номер 1 ....

Сколько будут платить за газ жители Луганской области

Андрей2 30.03.2021 11:21
При Януковиче такого не было. Но, как говорится - СУГС! Лисичане, жаловаться и возмущаться надо было ......

Такси"ФАВОРИТ"

Андрей 30.01.2021 08:32
Всем доволен.Отличное обслуживание.Успехов вам!...

Такси"В0ЯЖ"

Николай 14.12.2020 18:34
Отличный сервис! Рекомендую!...

22 вересня Всеукраїнського дня партизанської слави

25.09.2018 09:39
380
0
Автор

  Вагомим сегментом соціально-гуманітарної роботи Лисичанського педагогічного коледжу є багаторічна системна діяльність волонтерського руху.

   Традиціями учасників загону «Милосердя» є постійна допомога вразливим категоріям населення, участь в соціально значущих акціях і проектах, систематичний догляд пам\'ятних місць міста й відзначення пам\'ятних дат, пов\'язаних з ними; з 2014 року – допомога службовцям АТО шляхом організації благодійних виїзних акцій, супровід тимчасово переміщених осіб тощо.

   Цьогоріч волонтери коледжу вкотре підтримали традицію відзначення 22 вересня Всеукраїнського дня партизанської слави. Цей день є визначною датою вшанування пам\'яті партизан, які боролися з окупантами. Саме 22 вересня вважається початком підпільно-партизанського руху в Україні.

   Ми не маємо права забувати про тих, хто пройшов крізь складні випробування, відстояв свободу людей, врятував нашу країну та світ від поневолення. У цей пам\'ятний день ми з великою вдячністю говоримо про мужність та самовідданість героїв партизанського руху, які наблизили час визволення м. Лисичанськ під час Другої світової війни.

   Напередодні пам\'ятної дати волонтерами Лисичанського педагогічного коледжу традиційно було вшановано подвиг місцевих партизан, Добринського Петра Андрійовича та Луганського Івана Андрійовича, яких поховано у затишному місці, біля водойму району Склозаводу. Студенти вкотре доглянули пам\'ятник партизан і територію, на якій його розташовано; здійснили урочисте покладання квітів героям-визволителям.

   Студентська спільнота Лисичанського педагогічного коледжу з великим бажанням долучається до діяльності волонтерського руху, усвідомлюючи важливість прояву власної громадянської позиції в благодійних справах. Проведена акція стала черговим підтвердженням цьому.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+