16+
20 января
...
доллар евро рубль РФ

Вітаємо лисичан з відзнаками Всеукраїнського театрального фестивалю «Лимонад»!

05.11.2018 16:00
371
0
Автор

  

3 листопада колектив зразкової дитячої театральної студії «Арлекін» Лисичанського міського ПК та учні театрального класу «Натхнення» Лисичанської ДШМ № 1 під керівництвом Ірини Кабанової взяли участь у Всеукраїнському театральному фестивалі «Лимонад» імені Марка Ентіна. У місті Харкові у акторській майстерності змагалися 40 творчих колективів із різних міст України.

   Фестиваль проходить щорічно з метою розвитку аматорського театрального мистецтва, підвищення освітнього рівня режисерів, юних акторів та викладачів. На цьому фестивалі представлені все різноманіття малих театральних форм.

   У виступі колективу «Арлекін» члени журі відмітили простоту та оригінальність постанови, а також щирість акторської гри.

   Учні театрального класу «Натхнення» Діана Фатьянова та Марія Задорожня спробували себе у дуеті та не помилились, журі відзначили, що їх виступ високого рівня.

   За підсумками фестивалю колектив зразкової дитячої театральної студії «Арлекін» та учні театрального класу «Натхнення» нагороджені Дипломами І ступеню, а також пам’ятними сувенірами та солодощами.

   Вітаємо наших переможців і бажаємо подальших успіхів!

   Відділ культури Лисичанської міської ради

Отзывы


© 2009 - 2020 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна.

16+