16+
25 января
...
прогноз на 5 дней
2 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Можливість подачі усних та електронних звернень до Лисичанської місцевої прокуратури

22.11.2018 10:47
312
0
Автор

   Нагадуємо, що відповідно до Закону України «Про звернення громадян» усне звернення може бути подане громадянином не лише на особистому прийомі, а й за допомогою засобів телефонного зв’язку через телефони «гарячих ліній». Такі звернення реєструються й записуються посадовою особою та розглядаються в загальному порядку, передбаченому для розгляду звернень громадян.

   Усні звернення до Лисичанської місцевої прокуратури приймаються щоденно з понеділка по п’ятницю з 09.00 по13.00 та з 14.00 по 18.15 (крім вихідних та святкових днів) за телефонами «гарячої лінії»: (06451) 7-34-21.

   Крім того, розширені й можливості подання письмових звернень, котрі також можуть бути надіслані з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (так звані електронні звернення).

   У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги, дату. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

   Електронні звернення можна надсилати на електронну поштову скриньку місцевої прокуратури: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

   Лисичанська місцева прокуратура

Отзывы


© 2009 - 2020 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна.

16+