12+
05 декабря
...
прогноз на 5 дней
0 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Безопасный путь в школу

[email protected] 15.11.2021 17:28
"героическая" полицайщина ! ЭТО ИХ УРОВЕНЬ !...

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Підведені підсумки міського конкурсу методичних розробок педагогів-організаторів «Галерея дозвілля»

12.12.2018, 21:10
482
0
Автор

   11 грудня, в Лисичанському Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю (ЦПРШМ) були оголошені переможці та презентовані найкращі методичні розробки міського конкурсу «Галерея дозвілля».

   Відповідно до умов проведення даного заходу в конкурсі взяли участь 13 педагогів із багатопрофільної гімназії, ліцею, загальноосвітніх шкіл міста №№: 2,3,4,5,7,8,13,26,27,29,30.

   Конкурс був започаткований з ініціативи міського відділу освіти, ЦПРШМ та став результатом вагомої творчої роботи педагогів-організаторів шкіл міста.

   Зміст методичних розробок, представлених для розгляду, здебільшого базувався на використанні власного педагогічного досвіду педагогів у позакласній роботі з дітьми та молоддю та відзначався різноманітністю тематичного спрямування: від соціальних проектів до сценаріїв масових заходів різного напряму.

   Оцінювання конкурсних робіт здійснювало кваліфіковане журі, до складу якого увійшли головний спеціаліст відділу освіти, методист міського методичного центру, методист ЦПРШМ.

   Робота з конкурсними матеріалами проводилась у два етапи. Спочатку — заочно. Журі ретельно переглядали та вивчали розробки, формували зауваження, висновки, визначили переможців. Наступним кроком став очний тур — презентація найкращих методичних розробок їх авторами.

   У роботах переможців визначено їх новизну, актуальність, прогресивність та результативність. У окремих розробках, поданих до конкурсу, журі відмітили наявність недоліків: недотримання вимог щодо оформлення й написання, відсутність авторської складової та повної залежності від інтернету тощо.

   За одностайним рішенням журі якісними, змістовними визнано методичні розробки :

   І місце — квест «Золото Отамана», автор Ірина Бєлоус, ЛСШ № 27 та Патріотичний квест «Луганщина моя, ти ненька...», автор Наталія Базоока, педагог-організатор ЗОШ І-ІІ ст. № 29.

   Цікаві ідеї та технології подані та розкриті у роботах:

   ІІ місце — мульт-проект «Світ дитячих мрій», автор Олена Смирнова, педагог-організатор ЗОШ № 30

   ІІІ місце — свято «Halloween по-українськи», автор Ольга Мінгазетдінова, педагог-організатор багатопрофільної гімназії.

   Визначені матеріали готові до практичного застосування зацікавлених педагогів. Найкращі будуть рекомендовані до друку у фахових періодичних виданнях.

   Безумовно, проведення таких конкурсів серед педагогів-організаторів є необхідним елементом методичного фахового забезпечення у роботі з дітьми у вільний час, сприяє створенню банку матеріалів з організації життєдіяльності дитячого колективу, активізації позакласної виховної роботи, підтримці творчо працюючих педагогів.

   Лисичанський Центр позашкільної роботи зі школярами та молоддю

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+