12+
18 мая
...
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

«Большая стройка» в Луганской области

Александр 16.04.2021 19:25
Здравствуйте ! А когда, наконец-то, дойдут руки (глаза, уши, совесть и т.д.) до участка дороги ......

Свято-Митрофановский храм 2

Дмитрий 06.04.2021 19:31
Здравствуйте , сделайте ещё пожалуйста и про Митрофановскую церковь номер 1 ....

Сколько будут платить за газ жители Луганской области

Андрей2 30.03.2021 11:21
При Януковиче такого не было. Но, как говорится - СУГС! Лисичане, жаловаться и возмущаться надо было ......

Такси"ФАВОРИТ"

Андрей 30.01.2021 08:32
Всем доволен.Отличное обслуживание.Успехов вам!...

Такси"В0ЯЖ"

Николай 14.12.2020 18:34
Отличный сервис! Рекомендую!...

Відкритий Challenge-семінар «Уроки Нової української школи»

20.12.2018 11:25
1027
0
Автор

2018 рік – рік нових звершень та відкриттів, адже саме цього навчального року усі першокласники увійшли до Нової української школи. Нова організація навчання, нове освітнє середовище, нові підручники, нові підходи та цінності. Як не загубитися у такому різноманітті та обрати кращі освітні стратегії задля досягнення поставлених цілей? Аби зрозуміти та осмислити концепцію НУШ студенти 2-4 курсів спеціальності «Початкова освіта» стали учасниками відкритого CHALLENGE-семінару «Уроки Нової української школи».

Досвідчені вчителі початкових класів ЗЗСО м. Лисичанськ, що вже працюють у рамках НУШ, поділилися першими набутками в професійній діяльності за іншими правилами та провели уроки у 1 класах.

Студенти - майбутні вчителі - мали змогу спостерігати та «посмакувати» педагогічний коктейль уроків з навчання грамоти (читання, письмо, математика) та нової інтегрованої дисципліни «Я досліджую світ». До уваги студентів було репрезентовано: як організувати нове освітнє середовище, варіанти зонування класної кімнати, як на практиці виглядають тематичні тижні, ранкові зустрічі та як діти по-новому вивчають програмний матеріал. У процесі освітньої діяльності вчителі НУШ презентували нові педагогічні технології, сучасні методики – групова робота, театралізовані постановки, використання цеглинок LEGO, організація дослідів (спостереження за явищами природи), використання ІКТ (дослідження медіа) тощо – та рутини.

Тож, студентська спільнота переконалася, що нова українська школа активно діє, впроваджуючи нові течії та освітні стратегії. Отриманий досвід, безсумнівно, студенти використають за першої нагоди – під час проведення пробних уроків та проходження переддипломної педагогічної практики на місці вчителя початкових класів.

Ляшенко К

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+