16+
18 января
...
доллар евро рубль РФ

Едина, активна і дружня команда

15.01.2019 19:40
400
0
Автор

   Старий Новий рік, Щедра Кутя – завершальна круговерть традицій українців у плеяді обрядових свят і звичаїв зими. Саме цього дня директор коледжу Г.М. Мінєнко об\'єднала педагогічний і студентський колективи навчального закладу в єдину активну і дружню команду, долучивши всіх до неперевершених зимових розваг.

   Бадьорий настрій, оптимізм, спортивна звитяга, прагнення до перемоги, натхнення, вибух справжніх позитивних емоцій охопив усю спільноту під час естафет на лижах, санчатах; командних змагань.

   Знаковим і непідробним був дух єднання, який панував під час свята, адже студенти з викладачами об\'єднувались у спільні команди й веселились, не відчуваючи різниці у віці чи статусі.

   Естафети завершились катаннями з гірки на лижах, санях та льодянці, а ще – смачною польовою кашею від профспілкового комітету коледжу, яка надала нових сил та енергії після активних веселощів.

   Скільки б не минало років, одне не минає точно – відчуття гордості за те, що ти є частиною такого прекрасного колективу, де кожен не боїться бути собою, де перший керівник – це людина, яка не тільки йде попереду з новими ідеями, притаманними сучасності, а завжди знаходиться поряд зі своїми колегами й вихованцями, дає не лише поштовх до нових звершень, а й візьме за руку і побіжить вигравати естафету разом зі своїми студентами. Саме це єднання дає впевненість у завтрашньому дні, відчуття потрібності оточуючим.

   Вступаючи у Новий рік, хай вам щастить мати такі ж впевненість і відчуття, бути корисними і потрібними; бути єдиними духом, розумом і серцем, і ви обов\'язково станете щасливими!

   З Новим роком, з новим щастям, дорогі друзі!

   О. Літовка

Отзывы


© 2009 - 2020 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна.

16+