6+
25 февраля
...
прогноз на 5 дней
-8 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Кроками моделі становлення особистості «Шлях у досконалість»

14.02.2019 11:03
286
0
Автор

    11 лютого 2019 року у Лисичанському педагогічному коледжі відбувся ряд інформаційно-просвітницьких годин на відзначення пам\'ятних дат і ювілеїв. Зокрема, для студентів паралелі перших курсів було представлено інформацію до 210-річниці від дня народження видатного вченого, засновника теорії еволюції та принципу природного відбору Чарльза Роберта Дарвіна. В ході інформаційно-просвітницької години було означено біографічні дані життя вченого; запропоновано зануритись до лабораторії науковця й створити «пиріг еволюції».Аудиторіязацікавилась фактами про кругосвітню подорож Ч. Дарвіна, його колекцію вимерлих комах, равликів, тварин. Незвичайними виявились факти про природний добір і еволюцію.

   Поряд з цим, студенти познайомились з українським науковцем, чиї роботи розвинули теорію Дарвіна – Теодозієм Добжанським.

    По завершенню зустрічі майбутні фахівці дали відповіді на питання, зокрема, хто ж такий Чарльз Дарвін – геніальний вчений, безбожник чи відважний шукач істини?

   Не менш цікавою за змістом стала інформаційно-просвітницька година для студентів паралелі других курсів «Битва за небеса», організована до 455-річчя від дня народження Галілео Галілея. Учасники заходу ознайомились зі складними життєвими віхами найславетнішого вченого середньовіччя. Увазі аудиторії було презентовано дослідження Галілея, які кардинально вплинули на розвиток наукової думки. Саме від нього беруть початок фізика і астрономія як науки.

   Студентів 3-х курсів зацікавила інформаційно-просвітницька година, присвячена 185-й річниці з дня народження Д. І. Менделєєва. На розгляд аудиторії було представлено науково-популярний відеофільм про життя видатного вченого, подано цікаві факти із життям генія, акцентовано увагу на винаходах, які змінили хід розвитку світової науки.Автобіографія великого вченого підтвердила, що Дмитро Іванович усе своє життя був великим трудівником. Його завзята діяльність привела до безлічі блискучих наукових відкриттів в області хімії, фізики і навіть митній справі. Але завжди варто пам\'ятати, що тріумфальний періодичний закон Менделєєва – це результат величезної праці, глибоких роздумів і постійного пошуку.

   Усього у заходах просвітницького змісту взяли участь 260 студентів. Молодь збагатила свої знання й світогляд важливою інформацією, яка стане в нагоді в процесі розвитку загальнокультурних компетенцій майбутніх фахівців.

     Толмачова, П. Демченко, Г. Шевирьова

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

6+