12+
25 марта
...
прогноз на 5 дней
13 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

«Цифрові технології вчителя»

18.02.2019, 18:30
614
0
Автор

    14 лютого на базі коледжу відбувся науково-теоретичний семінар «Цифрові технології вчителя» за участі Семенова Миколи Анатолійовича, канд. пед. наук, доцента, завідувача кафедри інформаційних технологій та систем Навчально-наукового інституту фізики, математики та інформаційних технологій ЛНУ імені Тараса Шевченка, який є учасником проекту Модернізація педагогічної вищої освіти з використання інноваційних інструментів викладання (MoPED – №586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP).

    До роботи семінару долучилися науковці ЛНУ імені Тараса Шевченка: Бадер Світлана Олександрівна, канд. пед. наук, доцент, завідувач кафедри дошкільної та початкової освіти; Варяниця Людмила Олександрівна, канд. пед. наук, доцент кафедри дошкільної та початкової освіти; а також викладачі та студенти коледжу, вчителі ЗЗСО м.Лисичанськ.

   Ми всі знаємо радості цифрового світу: зв\'язки, контакти, інформація, емоції. Поширення смартфонів привело світ до епохи безпрецедентного зв\'язку: люди тепер постійно мають доступ до майже необмеженої інформації. Всього лише десять років тому було неможливо уявити цей стан постійного зв\'язку.

   Так, студенти можуть навчитися використовувати цифрові технології самостійно, але це не означатиме, що вони зможуть вчитися без педагога. Можна вірити в те, що сучасний викладач ЗВО – мігрант в цифровому світі. Однак це не скасовує того, що студентам потрібні педагоги. Педагог спрямовує навчання, але тільки хороший педагог залишає студенту можливість знайти свій власний шлях. І суспільство, і сам педагог покладає на себе відповідальність за рух студента до певного продуктивного результату.

   Інновації в цифрових технологіях триватимуть, а педагоги будуть осмислювати наслідки цієї революції в освіті. Зрозуміло, що це нелегко. Є багато учасників освітнього процесу, які беруть на себе відповідальність за те, що відбувається в освітньому співтоваристві. І серед усього цього особлива роль належить педагогу і студенту. Незважаючи на всі футуристичні прогнози про кардинальну зміну суті освіти під впливом цифрових технологій, педагоги і студенти разом намагаються зробити важку подорож в майбутнє, і цифрові технології мають у цьому процесі велике значення, допомагаючи нам реалізовувати амбіції і досягати поставлених цілей.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+