16+
16 января
...
прогноз на 5 дней
-10 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

«Як ми знаємо Францію?»

13.03.2019 23:45
380
0
Автор

   Хто з нас з дитинства не мріяв побувати у Франції? У найромантичнішій, яскравій і непередбачуваній країні світу... На Батьківщині найрозкішнішого в світі парфуму і найвишуканішого вина і сиру... У тій самій країні, чия столиця, з легкої руки її жителів, вважає себе повноправною столицею моди і мало не всього світу... Франція – країна, яка подарувала світу стільки прекрасних творінь мистецтва... Батьківщина Наполеона і Едіт Піаф, мушкетерів і трубадурів, великих ідей і вишуканої кухні.

   У Франції людина вперше відірвалася від Землі і полетіла на повітряній кулі, з’явилася перша кінострічка братів Люмʼєр, піднялися до неба перші готичні собори. Вигляд багатьох міст світу створювався під впливом ідей, що народилися в цій великій країні.

   13 березня 2019 року студенти Лисичанського педагогічного коледжу мали змогу зануритись у вир неповторної французької самобутності та шарму під час лінгвокраїнознавчої вікторини «Як ми знаємо Францію?», яка була проведена на базі навчально-методичної лабораторії «Центр мов» Лисичанського педагогічного коледжу в межах реалізації заходів щодо відзначення Року французької мови в Україні.

   До участі у вікторині долучились студенти 3 курсу спеціальності «Початкова освіта», які мали змогу продемонструвати свої знання з історії, географії, культури та літератури такої славнозвісної країни, як Франція! Завершенням вікторини стала демонстрація серії студентських проектів на тему «Світові надбання Франції». Студенти виявили гарні знання культурних особливостей Французької Республіки та зберегли теплі спогади про проведений захід.

   Справжніми знавцями Франції можна вважати:

 І місце: Панкова Лілія (3-АПО)

 ІІ місце: Павленко Вікторія (3 АПО)

 ІІІ місце: Осадча Аліна (3-АПО)

   Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!

   Бахмет М. Ю

Отзывы


© 2009 - 2020 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна.

16+