12+
28 февраля
...
прогноз на 5 дней
1 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Всесвітній день здоров’я

05.04.2019 22:04
369
0
Автор

      7 квітня відзначають Всесвітній день здоров’я. Спільнота Лисичанського педагогічного коледжу спланувала низку заходів щодо його відзначення, зокрема зустріч з науковцями Навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту ЛНУ імені Тараса Шевченка (Полулященко Ю.М., к. п. н., доцент, Заслужений працівник ФКіС України, Заслужений тренер України, директор ННІФВіС; Брусак О.М., старший викладач, заступник директора з СГР, Заслужений тренер України; Виноградов О.О., к.м.н., доцент, завідувач кафедри фізичної реабілітації та здоров’я). Тісне спілкування викладачів та студентів спеціальності «Середня освіта (фізична культура)» відбувалося за темою «Культура здоров’я – важлива складова професійних компетентностей майбутнього фахівця». Долучилася до актуальної проблеми здоров’язбереження і триразова олімпійська чемпіонка, рекордсменка світу Бризгіна О.А.

    Викладачі коледжу Крошка С.А., Борисенко Л.Л. акцентували увагу на проблемі збереження і зміцнення здоров’я студентської молоді в умовах модернізації вищої освіти та фахової підготовки спеціалістів, які мають міцне здоров’я та володіють високим рівнем культури здоров’я, що є передумовою ефективності майбутньої професійної діяльності із забезпечення здоров’я. Система здоров’язберігаючої роботи має позитивний результат при наявності контингенту студентів, викладачів, батьків. Викладачі різноманітно використовують форми та методи навчання студентів здоров’язберігаючим технологіям, які в майбутньому знадобляться в професійній діяльності.

   Здоров’я та спорт – немов всесвіт. У ньому теж запалюються і загасають зірки. Тож бажаємо щоб і на студентському небосхилі завжди сяяли зірки. Зичимо щастя, здоров’я та спортивних звершень!

   Підготувала Крошка С.А.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+