16+
25 января
...
прогноз на 5 дней
2 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

«Педагогічний ОСКАР-2019»

11.04.2019 22:43
388
0
Автор

   9 квітня 2019 року відбулося нагородження переможців конкурсу професійної майстерності педагогічних працівників технікумів і коледжів «Педагогічний ОСКАР-2019» (у рамках Меморандуму про співпрацю між Національною академією педагогічних наук України та ДУ «НМЦ «Агроосвіта»).

   Лисичанський педагогічний коледж представляли викладачі коледжу Крошка С.А., переможець у номінації: «Інноваційна діяльність методичного (педагогічного) кабінету та предметної (циклової) комісії» та Ляшенко К.І., яка виборола ІІ місце у цій же номінації. Викладачі нагороджені дипломами конкурсу на статуеткою «Педагогічний оскар-2019».

   Переможців та гостей свята щиро привітали Кремень В.Г., президент НАПНУ, голова комісії; Ничкало Н.Г., академік-секретар відділення професійної освіти і освіти дорослих; Радкевич В.О., директор Інституту професійно-технічної освіти НАПНУ.

   Крошка С.А. представила мультимедійну презентацію інноваційної діяльності циклової комісії фізичного виховання. Матеріал розрахований на широкий загал здобувачів освіти всіх рівнів, студентів, батьків, викладачів закладів вищої освіти для ознайомлення з проведеною роботою стуктурного підрозділу коледжу, який забезпечує спортивно-масову діяльність та створення позитивного іміджу здоров’язбереження. Створення такого веб-ресурсу підвищує якість освіти студентів в умовах її реформування.

   Викладачі відвідали неперевершений Музей українського костюму та писанки. Вдячні організаторам конкурсу за теплий та щирий прийом, визнання високої професійної діяльності представників Лисичанського педагогічного коледжу.

   Це дійсно висока нагорода і визнання на всеукраїнському рівні закладу вищої освіти, який є новатором педагогічних ідей під креативним керівництвом директора коледжу Мінєнко Г.М.

   Щиро вітаємо переможців та номінантів конкурсу!

Отзывы


© 2009 - 2020 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна.

16+