12+
13 августа
...
прогноз на 5 дней
28 oC небольшой дождь
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

«Педагогічний ОСКАР-2019»

11.04.2019, 22:43
525
0
Автор

   9 квітня 2019 року відбулося нагородження переможців конкурсу професійної майстерності педагогічних працівників технікумів і коледжів «Педагогічний ОСКАР-2019» (у рамках Меморандуму про співпрацю між Національною академією педагогічних наук України та ДУ «НМЦ «Агроосвіта»).

   Лисичанський педагогічний коледж представляли викладачі коледжу Крошка С.А., переможець у номінації: «Інноваційна діяльність методичного (педагогічного) кабінету та предметної (циклової) комісії» та Ляшенко К.І., яка виборола ІІ місце у цій же номінації. Викладачі нагороджені дипломами конкурсу на статуеткою «Педагогічний оскар-2019».

   Переможців та гостей свята щиро привітали Кремень В.Г., президент НАПНУ, голова комісії; Ничкало Н.Г., академік-секретар відділення професійної освіти і освіти дорослих; Радкевич В.О., директор Інституту професійно-технічної освіти НАПНУ.

   Крошка С.А. представила мультимедійну презентацію інноваційної діяльності циклової комісії фізичного виховання. Матеріал розрахований на широкий загал здобувачів освіти всіх рівнів, студентів, батьків, викладачів закладів вищої освіти для ознайомлення з проведеною роботою стуктурного підрозділу коледжу, який забезпечує спортивно-масову діяльність та створення позитивного іміджу здоров’язбереження. Створення такого веб-ресурсу підвищує якість освіти студентів в умовах її реформування.

   Викладачі відвідали неперевершений Музей українського костюму та писанки. Вдячні організаторам конкурсу за теплий та щирий прийом, визнання високої професійної діяльності представників Лисичанського педагогічного коледжу.

   Це дійсно висока нагорода і визнання на всеукраїнському рівні закладу вищої освіти, який є новатором педагогічних ідей під креативним керівництвом директора коледжу Мінєнко Г.М.

   Щиро вітаємо переможців та номінантів конкурсу!

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+