6+
25 февраля
...
прогноз на 5 дней
-9 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Парять у повітрі на мотузках «змії»...

27.05.2019 23:03
190
0
Автор

   25 травня юні авіамоделісти Лисичанського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, Сергій Москвичов, Матвій Москвичов, Софія Борисова, Ілля Борисов та Єлеазар Залещенко під керівництвом керівника гуртка «Авіакосмічне макетування та моделювання» Володимира Голубова взяли участь у відкритому чемпіонаті м. Сєвєродонецька з повітряних зміїв серед учнівської молоді. 

     В районі Чістого озера загалом 30 хлопців та дівчат з Сєвєродонецька, Лисичанська та Горського запускали своїх зміїв у повітря. І навіть дощ не зміг завадити завзятим моделістам.

   Після змагань авіамоделісти Сєвєродонецька продемонстрували кордові моделі літаків та запуск моделей ракет.

   Наша команда посіла ІІ місце у загальному заліку, а Єлеазар Залещенко — ІІІ місце у змаганнях моделей класу Z2.

    Пошук та підтримка технічно обдарованої учнівської молоді, стимулювання творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку — першочергові завдання освіти у найближчому майбутньому. Позашкільна освіта дає дітям можливість не просто вивчати, наприклад, закони фізики, а одразу випробувати їх дію на практиці, створюючи справжні наукові проекти, технічні моделі. І що найбільш важливо, саме такий підхід дозволяє зацікавити наукою навіть тих учнів, які раніше вважали, що не мають до неї жодного хисту.

   Відділ освіти Лисичанської міської ради

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

6+