16+
26 января
...
прогноз на 5 дней
3 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

«Освітня програма профільної середньої освіти: нові виклики»

30.05.2019 16:53
215
0
Автор

      У Лисичанському педагогічному коледжі проведено інформаційний дайджест «Освітня програма профільної середньої освіти: нові виклики».

   Педагогічна спільнота на чолі з кандидатом філологічних наук, доцентом кафедри української мови, завідувачем навчально-методичного відділу ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» Кравченко М.В. обговорили надважливу тему, яка пов’язана з реалізацією освітніх програм коледжу, були висловлені пропозиції, зауваження, окреслено перспективні напрямки роботи, закцентовано на реалізації базових компетентностей, серед яких спілкування державною мовою, іноземною (англійською), математична компетентність, основні компетентності у природничих науках і технологіях, інформаційна компетентність, уміння вчитися впродовж життя, ініціативність та підприємливість, соціальна і громадянська компетентність, обізнаність у сфері культурного життя, екологічна грамотність і здорове життя.


   Визначено стратегічні напрямки: навчити студентів грамотно висловлюватися, сформувати критичне мислення, імунітет до неправдивої інформації або спотвореної, системне мислення, навчити моделювати власну освітню траєкторію, генерувати нові ідеї, вирішувати життєві проблеми, відстоювати свою позицію, дискутувати, аргументувати, працювати в команді, навчити соціальній активності, лідерству, толерантності, академічній доброчесності, активна позиція щодо боротьби із дискримінацією та булінгом, розуміння важливості вести здоровий спосіб життя, вчитися впродовж життя.

   Голови циклових комісій презентували напрацювання із різних предметів. Про особливості викладання курсу «Громадянська освіта», інтегрованого курсу «Біологія і екологія», використання можливостей лабораторії живої природи як платформи для організації занять, нові виклики цього курсу доповідала голова циклової комісії соціально-гуманітарного і природничого циклів Пивоварова Г.С.

   Педагогічна спільнота детально ознайомилася з експонатами лабораторії живої природи. Екскурсію провела викладачка природничих дисциплін Шевирьова Г.Г.

   Філологи Бахмет М.Ю., Гуцкало О.О. презентували досвід роботи за новою освітньою програмою у напрямку вивчення англійської мови, а також продемонстрували можливості використання SMART-дошки на заняттях.

   Голова циклової комісії технологічних і математичних дисциплін Демченко П.Є. доповів про інтегровані курси, серед яких курс «Фізика і астрономія», цікавим був й досвід з інформатики щодо можливостей роботи на заняттях з інтернет-сервісами, на конкретних прикладах продемонстровано можливості їхнього використання, а також упровадження в освітній процес модуля програми «Технології».

   Голова циклової комісії фізичного виховання Крошка С.А. розкрила питання впровадження профільних предметів на спеціальності «Середня освіта (Фізична культура)».

   У подальшому важливим є пошук нових можливостей ефективного впровадження освітньої програми профільної середньої освіти, мотивація студентів до отримання знань.

   Тож зробімо найважливіші інвестиції освітнього закладу – в знання студентства!

Отзывы


© 2009 - 2020 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна.

16+