16+
17 января
...
прогноз на 5 дней
-13 oC небольшой снег
доллар евро рубль РФ

Поринули у світ фізичної підготовки

11.07.2019 17:02
341
0
Автор

            На два тижні студенти групи 2-АФ спеціальності «Середня освіта (фізична культура)» поринули у світ фізичної підготовки та спортивного вдосконалення (24.06 – 05.07.19).

      За період навчальної практики студенти оволодівали фаховими уміннями та навичками для майбутньої професійної діяльності, організації і проведення фізкультурно-оздоровчої роботи.  Відбувалася підготовка до самостійного і творчого виконання основних професійно-педагогічних функцій майбутнього вчителя фізичної культури; формування професійних і психологічних якостей особистості майбутнього спеціаліста з фізичного виховання відповідно до сучасних вимог щодо працівників сфери педагогічної діяльності; формування інтересу у студентів до обраної професії.

       Насолоджувалися виконанням різних видів діяльності у поєднанні з відпочинком та оздоровленням: спортивні та рухливі ігри, квести, кросова підготовка, купання у водоймі та загартування сонцем, тренінгові вправи, суддівство. Навчальні збори не обійшлися без приготування смачної каші, печеної картоплі, смаженого сала тощо.

       Важливою складовою перебування на табірному зборі було формування у студентів самостійності та колективної згуртованості, гартування сили духу, виховання патріотизму і любові до України.
Підготувала Крошка С.А.

Отзывы


© 2009 - 2020 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна.

16+