12+
26 февраля
...
прогноз на 5 дней
2 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

«Спостереження за навчально-виховною роботою вчителя в перші дні дитини в школі»

10.09.2019 15:16
326
0
Автор

       Одним із цікавих видів практичного навчання є практика «Спостереження за навчально-виховною роботою вчителя в перші дні дитини в школі». Студенти 4 курсу спеціальності «Початкова освіта» 02.09.19 по 06.09.19 спостерігали за роботою вчителів перших класів Дєздєревич О.А. (ЗОШ І-ІІІ ст. №4), Новікова Ю.М. (ЗОШ І-ІІІ ст. №12), Камєнкова Н.А. (ЗОШ І-ІІІ ст. № 30) в умовах реалізації завдань Нової української школи.

       В ході практики студенти мали можливість безперервно протягом першого тижня вересня спостерігати адаптацію дитини до нових умов навчання та виховання. Адже адаптація дитини в першому класі – це особливий і складний період у її житті. Вона освоює нову соціальну роль учня, новий вид діяльності – навчання. Змінюється соціальне оточення – з’являються однокласники, вчителі та школа як одна велика соціальна група.

       Перші дні у школі - найскладніші. І невідомо, для кого більше - для маленьких щойно першокласників чи для їхнього вчителя Адже саме від педагога залежить, будуть його учні ходити до школи із задоволенням чи з небажання.

      За цей період практики студенти ознайомились з основними напрямами діяльності вчителя в період першого тижня роботи з дітьми:

• організаційно-педагогічна діяльність вчителя в перший день (прийом дітей, знайомство їх з класом, школою, правилами поведінки та режимом роботи школи);

• зміст, організація й методика проведення уроків у перші дні навчання дітей;

• проведення ранкових зустрічей;

• організація навчальної діяльності дітей (правилами користування олівцем, ручкою, підручниками, дошкою, дидактичним матеріалом, організацією робочого місця);

• методи і прийоми формування в реальному педагогічному процесі відносин «вчитель – учень»;

• робота з батьками;

• обладнання необхідних осередків життєдіяльності учнів та вчителя в класі.

      Звітом з даного виду практики стали групові творчі проекти, які студенти презентували на підсумковій конференції 09.09.19.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+