12+
28 сентября
...
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

«Спостереження за навчально-виховною роботою вчителя в перші дні дитини в школі»

10.09.2019, 15:16
540
0
Автор

       Одним із цікавих видів практичного навчання є практика «Спостереження за навчально-виховною роботою вчителя в перші дні дитини в школі». Студенти 4 курсу спеціальності «Початкова освіта» 02.09.19 по 06.09.19 спостерігали за роботою вчителів перших класів Дєздєревич О.А. (ЗОШ І-ІІІ ст. №4), Новікова Ю.М. (ЗОШ І-ІІІ ст. №12), Камєнкова Н.А. (ЗОШ І-ІІІ ст. № 30) в умовах реалізації завдань Нової української школи.

       В ході практики студенти мали можливість безперервно протягом першого тижня вересня спостерігати адаптацію дитини до нових умов навчання та виховання. Адже адаптація дитини в першому класі – це особливий і складний період у її житті. Вона освоює нову соціальну роль учня, новий вид діяльності – навчання. Змінюється соціальне оточення – з’являються однокласники, вчителі та школа як одна велика соціальна група.

       Перші дні у школі - найскладніші. І невідомо, для кого більше - для маленьких щойно першокласників чи для їхнього вчителя Адже саме від педагога залежить, будуть його учні ходити до школи із задоволенням чи з небажання.

      За цей період практики студенти ознайомились з основними напрямами діяльності вчителя в період першого тижня роботи з дітьми:

• організаційно-педагогічна діяльність вчителя в перший день (прийом дітей, знайомство їх з класом, школою, правилами поведінки та режимом роботи школи);

• зміст, організація й методика проведення уроків у перші дні навчання дітей;

• проведення ранкових зустрічей;

• організація навчальної діяльності дітей (правилами користування олівцем, ручкою, підручниками, дошкою, дидактичним матеріалом, організацією робочого місця);

• методи і прийоми формування в реальному педагогічному процесі відносин «вчитель – учень»;

• робота з батьками;

• обладнання необхідних осередків життєдіяльності учнів та вчителя в класі.

      Звітом з даного виду практики стали групові творчі проекти, які студенти презентували на підсумковій конференції 09.09.19.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+