16+
26 января
...
прогноз на 5 дней
4 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

«Іван Котляревський – творець українського класицизму та нової української літератури»

12.09.2019 13:38
303
0
Автор

    Іван Котляревський... Ім\'я це викликає у кожного з нас цілу низку асоціацій: і безсмертний парубок Еней, і невмируща Наталка – героїня п\'єси, що стала праматір\'ю нового українського театру, і рядки «Будеш, батьку, панувати...» Т. Шевченка, який перший передбачив світову славу Котляревського.

    До 250-річчя від дня народження засновника української літератури І.П. Котляревського, у читальній залі медіа-центру відбувся флешбук «Іван Котляревський – творець українського класицизму та нової української літератури».

    На заході були присутні студенти Лисичанського педагогічного коледжу. До уваги присутніх бібліотекарем Рєдкокашею Ю.О. були представлені маловідомі факти з життя та творчості письменника, про його нерозділене кохання. Студенти дізналися про невідомі факти з особистого життя цієї видатної людини, про його насичений творчий шлях, соціальну позицію та ще багато цікавої інформації. Розповідь підсилювали відео-фрагменти з художнього фільму «Наталка Полтавка» та документального фільму з увіковічення пам’яті І.Котляревського. Бібліотекар зазначила, що і в XXІ ст. І.Котляревський залишається із своїм народом. Його книги перевидають в друкарнях, його п’єси ставлять в театрах. На заході була представлена книжкова виставка присвячена видатному українському письменнику Івану Котляревському.

Отзывы


© 2009 - 2020 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна.

16+