12+
12 апреля
...
прогноз на 5 дней
8 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Monobank [CPS, API] UA

Последние отзывы

Свято-Митрофановский храм 2

Дмитрий 06.04.2021 19:31
Здравствуйте , сделайте ещё пожалуйста и про Митрофановскую церковь номер 1 ....

Сколько будут платить за газ жители Луганской области

Андрей2 30.03.2021 11:21
При Януковиче такого не было. Но, как говорится - СУГС! Лисичане, жаловаться и возмущаться надо было ......

Такси"ФАВОРИТ"

Андрей 30.01.2021 08:32
Всем доволен.Отличное обслуживание.Успехов вам!...

Такси"В0ЯЖ"

Николай 14.12.2020 18:34
Отличный сервис! Рекомендую!...

Звітна конференція «Практика у дитячих таборах»

17.09.2019 22:13
258
0
Автор

        Кожного року студенти 3 курсу проходять педагогічну практику на місці педагога-організатора у дитячих таборах. Метою практики у ДОТ є: систематизація і узагальнення теоретичних знання принципів, методів, форм організації літнього відпочинку дітей; формування у студентів компетентності самостійної роботи з дітьми та підлітками в період літніх канікул; проведення оздоровчих заходи з дітьми різного віку; розвиток творчих здібностей, потенціалу студентів під час організації та проведенні занять в умовах ЛОТ; вдосконалення професійно-педагогічної майстерності студентів, інтересу та зацікавленості до роботи з дітьми.

       Цього літа студенти вже 4 курсів пройшли практичну підготовку у дитячих оздоровчих таборах. Загалом до ДОТ було направлено 106 студентів-практикантів. Цього літа наші студенти зарекомендували себе в різних куточках України: схід – Луганська та Донецька обл., південь – м. Одеса, захід – Івано-Франківська обл.

       Працюючи у літніх таборах, студенти пропонували дітям різноманітну програму. Як же працювали студенти, чого вони навчилися, що досягли, які заходи сподобалися найбільше, з якими труднощами довелося зустрітися, які курйозні моменти вони подолали… на ці та багато інших запитань аудиторія звітної конференції дізналася відповіді. Адже, під час заходу було презентовану звітну мозаїку студентів 4 курсу про проходження літньої педагогічної практики у дитячих оздоровчих таборах “Літо-2019”.

       Крім того, найкращі зразки документації підготували студенти: Лихацька Катерина, Білецька Ірина (група 4-БПО), Потапова Ангеліна, Шевченко Карина, Горбунов Едуард (група 4-АТ). Найулюбленішими педагогами-організаторами за версією дітей та методистів стали: Ворошилова Альбіна, Гнатів Анастасія, Пантюх Єлизавета (група 4-АПО), Гаврашенко Євген, Горбунов Едуард (група 4-АТ), Каменецька Любов, Букій Яна, Чернишов Сергій (група 4-АФ), Нещерет Катерина (4-БПО). Всі студенти отримали позитивні оцінки з даного види практики.

       Бажаємо творчої роботи, натхнення та позитивних емоцій у подальшому навчанні та педагогічній діяльності! Успіхів усім!

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+