16+
26 января
...
прогноз на 5 дней
2 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

«Шанс.Коледж.Ua»

24.09.2019 19:58
268
0
Автор

       23 вересня 2019 року в стінах Лисичанського педагогічного коледжу відбулося свято «Шанс.Коледж.Ua», на якому студенти-першокурсники продемонстрували свої таланти.

      Компетентне журі у складі Шуліки Л.В., Ляшенко К.І., Гарбузюк Т.В., Нещерет К. розгледіли та визначили найкреативніших, найоптимістичніших, сучасних, активних студентів, серед яких стали:

• у номінації «Приз глядацьких симпатій» перемогу отримує група 1АПО;

• у номінації «Струни душі» краще продемонстрував талант Крушельницький М., група 1АТ;

• здобула перемогу у номінації «Динамічність» група 1БПО;

• розкрили свої таланти студентки групи 1ЖУР у номінації «Феєричність»;

• яскравим виступом вразила студентка групи 1АПО Ісаєва М. й завоювала приз у номінації «Ліричність»;

• гідно показали свої таланти дівчата групи 1АД і 1АФ й вибороли приз у номінації «Експресивність»;

• продемонструвала творчість студентка групи 1АД Яцишина К. і стала кращою в номінації «Поетичність»;

• запальним став виступ студентки групи 1АФ Чернікової А., яка гідно зайняла місце в номінації «Гран-Прі».

      І тепер наша коледжна родина поповнилася талановитими, розумними, творчими, патріотично налаштованими студентами-першокурсниками.

      Студент починає свій шлях з підніжжя гори і закінчує вершиною, ціллю, яку ставив перед собою, і плідно йшов до неї. На цій стежині буває по різному: і злети, і падіння. І тому, хай не лякають вас труднощі, потрібно йти лише вперед.

      За роки навчання в коледжі кожен студент Лисичанського педагогічного коледжу знайде свій осередок в суспільстві, визначиться зі способом життя, отримає спеціальність, яка стане передумовою для майбутньої роботи. Тому дуже важливо з перших днів навчання вступити в потрібний ритм роботи, а далі відчувати тільки позитивні емоції від прекрасного студентського життя.

      Шановні першокурсники! Нехай роки навчання в коледжі будуть для вас насиченими новими подіями, радощами! Коли ти студент-першокурсник, перед тобою відкриті всі двері, дихається легко, на душі радісно. Звичайно, адже позаду складний конкурсний відбір! Ти тепер по-справжньому дорослий! З гордістю несіть звання студента, відповідально ставтесь до навчання, адже ваша майбутня професія відкриє для вас всі секрети майстерності!

Отзывы


© 2009 - 2020 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна.

16+