12+
27 сентября
...
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

«Палай для того, щоб світити!»

04.10.2019, 16:09
428
0
Автор

     3 жовтня 2019 року у Лисичанському педагогічному коледжі відбулась урочиста подія – загальноколеджний захід «Палай для того, щоб світити!», присвячений Дню працівників освіти України.

     Зі щирими словами привітань з нагоди професійного свята звернулася до працівників коледжу, гостей та студентської молоді Заслужений працівник освіти, директор Мінєнко Г. М., відзначивши досягнення своїх колег і вихованців.

     На адресу навчального закладу, його працівників і студентів надійшли вітання ректора Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, доктора педагогічних наук, професора Савченка Сергія Вікторовича, який відзначив, що у нелегкий, буремний для України час наш колектив у складних умовах забезпечуєте якісну освіту для студентської молоді, готує компетентних, висококваліфікованих фахівців і кожного дня віддає душі й серця почесній педагогічній справі.

     Цього року у коледжі відбулась знаменна подія – почесні гості заходу: Лисичанський міський голова Шилін С. І. та його заступник Ганьшин І. І., відзначили високий професійний рівень діяльності закладу освіти та вручили відзнаку Лисичанської міської ради, нагрудний знак «Знак пошани» директору Мінєнко Г. М. Колектив освітян щиро вітає першого керівника, яка невтомно примножує і розвиває потенціал коледжу, його працівників і студентську молодь!

     Свято освітян – це прекрасна нагода подякувати за невтомну працю і безмежне терпіння своїм викладачам. Від імені всього студентства коледжу з найщирішими словами вдячності своїм викладачам до педагогічного колективу звернулися представники студентського парламенту з відеоподарунком.

     Упродовж заходу лунали вірші, пісні. І все це було присвячено найкращим, чудовим людям, тим, хто веде студентів у світ науки, супроводжує під час дорослішання, виховує їх гідними людьми.

     Шановні освітяни, нехай ваше життя стелиться барвистим рушником здоров’я, оптимізму та успіхів, достатку і щастя! Нехай освітянська нива колоситься і квітує багатим врожаєм!

     Бахмет М. Ю

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+