16+
26 января
...
прогноз на 5 дней
4 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Педагоги Лисичанська взяли участь у Всеукраїнському тренінгу

07.10.2019 16:49
206
0
Автор

      Нещодавно в місті Київ відбувся Всеукраїнський тренінг «Школа національно-патріотичного виховання» імені Олени Степанів, спрямований на формування ціннісних орієнтирів та утвердження національно-патріотичної свідомості дітей та молоді.

      Під час тренінгу заступники директорів та педагоги-організатори ЗОШ № 2, 30, ЛСШ № 27 та багатопрофільного ліцею мали можливість підвищити свій рівень обізнаності з виховних методик, які сприяють формуванню ціннісних орієнтирів та національно-патріотичної свідомості молоді, дізнавалися про досвід громадської роботи в сфері організації національно-патріотичних заходів та змогли оцінити всі переваги проведення подібних заходів.

      Начальник відділу національно-патріотичного виховання Мінмолодьспорту Микола Ляхович провів для учасників тренінгу лекції про національні цінності та систему національно-патріотичного виховання в Україні.

     Під час заходу учасники отримали не лише теоретичні знання, а й мали можливість спробувати свої сили в стрільбі з пневматичної гвинтівки, пройти смугу перешкод та відпрацювати навички домедичної допомоги.

     Тренінг відбувся у рамках проекту «Серія Всеукраїнських тренінгів, спрямованих на формування ціннісних орієнтирів та утвердження національно-патріотичної свідомості дітей та молоді, „Школа національно-патріотичного виховання“ імені Олени Степанів», що реалізує ГО «Юнацький Корпус» за фінансової підтримки Міністерства молоді та спорту України у сфері національно-патріотичного виховання.

     Відділ освіти Лисичанської міської ради

Отзывы


© 2009 - 2020 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна.

16+