16+
17 января
...
прогноз на 5 дней
-11 oC небольшой снег
доллар евро рубль РФ

У Сєвєродонецьку шукають матір 3-річної дитини, яку ввечері знайшли посеред вулиці

08.10.2019 23:18
216
0
Автор

     Учора ввечері, 7 жовтня, у Сєвєродонецьку місцевий житель помітив на вулиці дитину без дорослих. З’ясували, що 3-річну дівчинку там лишила мати, яку вже притягували до відповідальності за невиконання батьківських обов’язків та проституцію.

     Подія, як передають у пресслужбі поліції Луганщини, сталась на проспекті Хіміків. Чоловік завів дитину до аптеки зігрітись та викликав поліцію.

- Дитячий поліцейський, побачивши маля, зразу впізнав дівчинку, бо вже неодноразово стикався з тим, що її матуся, яка веде не зовсім порядний спосіб життя, вже залишала дитя наодинці, - розповідають правоохоронці.

- Оскільки протягом кількох годин встановити місцезнаходження матері не вдалось, поліцейськими було прийняте рішення відвезти дівчинку до Лисичанського центру соціально-психологічної реабілітації дітей, де наразі нею опікуються працівники центру. Життю та здоров’ю дитини загрози немає.

     Враховуючи те, що 36-річна матір вже неодноразово притягувалася до адміністративної відповідальності за ст. 184 КУпАП «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей» та ст. 181-1 «Заняття проституцією», поліція порушила питання про позбавлення її батьківських прав.

Отзывы


© 2009 - 2020 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна.

16+