16+
24 января
...
прогноз на 5 дней
3 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

«Уникнення ураження вибухонебезпечними предметами різних видів»

02.11.2019 11:20
211
0
Автор

      У межах комплексу цільових заходів із формування громадянсько-правових та соціокультурних компетентностей майбутніх фахівців 31 жовтня 2019 р. на базі Лисичанського педагогічного коледжу відбулось відкрите заняття з протимінної безпеки на тему «Уникнення ураження вибухонебезпечними предметами різних видів». Просвітницьку годину провели провідні фахівці Частини піротехнічних робіт гуманітарного розмінування аварійно-рятувального загону спеціального призначення ДСНС України в Луганській області.

       Цільовій аудиторії студентів було продемонстровано різні види оригінальних і саморобних вибухонебезпечних предметів від часів Другої світової війни до сучасності; проанонсовано ступінь тілесних ушкоджень, які можна отримати у разі необережного поводження з цими предметами; окреслено радіуси ураження у випадках вибухання.

       Особливу увагу студентів було зосереджено на тих видах вибухонебезпечних предметів, які ми сьогодні можемо зустріти на територіях лісових насаджень, на шляхах слідування до закладів освіти, місць роботи тощо. Слухачам було надано детальний інструктаж з питань обережного поводження з вибухонебезпечними предметами різних типів, рекомендовано взагалі до них не підходити і не торкатись, а одразу звертатись до відповідних служб, інформацію про які розміщено в інформаційних буклетах, розданих студентам. Задля загального розвитку світогляду студентів сапери демонстрували сучасну амуніцію спеціального призначення, засоби індивідуального захисту (бронежилети, каски) і приладдя для розмінування.

      Отримані знання стануть у нагоді майбутнім фахівцям не лише у майбутній професійній діяльності, а й у повсякденному житті.

      Адміністрація й педагогічний колектив закладу освіти висловлюють подяку начальнику ГУ ДСНС України в Луганській області Пшику М.В.; старшому саперу групи піротехнічних робіт, прапорщику Служби цивільного захисту Шевченку В.В.; саперу групи піротехнічних робіт, сержанту Слободенюку С.М. за високий рівень організації просвітницької діяльності серед студентської молоді з питань протимінної безпеки та старшому офіцеру відділення комплектування Лисичанського міського військового комісаріату, члену координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді Лисичанської міської ради Косману В.В. за якісну організацію спільної діяльності представників сфер освіти та цивільного захисту населення міста Лисичанськ.

      Сподіваємось на подальшу співпрацю з метою підвищення рівня освіченості молоді з питань безпеки.

      Підготувала О. Літовка

Отзывы


© 2009 - 2020 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна.

16+