16+
18 января
...
прогноз на 5 дней
-11 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

«Ла Страда Україна»

20.11.2019 13:38
176
0
Автор

       18 листопада 2019 р. у ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» були проведені тематичні Кола до Всесвітнього дня толерантності медіаторками ГО «Ла Страда Україна» Пасічник Ю. та Устименко А. (студентики групи 2АПО), під керівництвом викладача-медіаторки Пивоварової Г.С., в межах роботи Служби порозуміння коледжу.

      В тренінгу взяли участь студенти спеціальності «Початкова освіта» груп 3БПО та 2АПО у загальній кількості 45 осіб.

      Захід було проведено з метою поглиблення розуміння студентами поняття толерантності та формування неупередженого ставлення до різних соціальних груп. Студенти із задоволенням брали участь у вправах: «Знайомство», «Коло цінностей», «Портрет толерантної особистості», де вони мали змогу самостійно визначити поняття толерантності та сформулювати риси притаманні толерантній особистості.

      На завершення тренінгу студенти зробили висновок про те, що за будь-яких обставин і в будь-якій ситуації ми повинні залишитись людьми і пам’ятати, що нас оточують такі ж люди: кожен зі своїми власними особливостями характеру або рисами зовнішності. І у цього визначення є своє поняття - ТОЛЕРАНТНІСТЬ. Пивоварова Г.С.

Отзывы


© 2009 - 2020 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна.

16+