16+
18 января
...
доллар евро рубль РФ

Колектив Лисичанського водоканалу вже п'ять місяців, працює, що називається за «Дякую».

04.12.2019 23:29
279
0
Автор

Колектив Лисичанського водоканалу вже п\'ять місяців, працює, що називається за «Дякую». На початку цього року кадрові перестановки у керівництві Установи і з боку Голови Шиліна, руйнують комунальне підприємство, а як результат – страждають прості люди. На зібранні працівників 2-го грудня, обговорювали два питання, це:

Опалення у приміщенні «Лисичанськводоканалу» та не виплата заробітної плати. Нинішній директор «Лисичанськводоканал» запевнив працівників, що вже цього місяця борг почнуть сплачувати, треба лише почекати. Але люди доведенні до відчаю, адже їм кожного дня треба їздити на роботу, годувати сім’ю та одягати своїх дітей.

Через несплату заробітної плати, люди масово звільняються, тому працювати майже нікому. На 2 грудня, вже звільнилося 120 чоловік.

Існує думка, що «Лисичанськводоканал» робиться банкротом навмисно. Керівник установи, знову згадав про Луганський кордонний загін, котрий був установлений зареєстрований у Старобільську і за допомогою якого керівник Луганської обласної державної організації збирався вирішити проблеми фінансування водоканалу.

Планувалось перереєструвати його в Лисичанську, щоб місто отримувало подохідний податок у бюджет – це приблизно 3 млн. грн. та не все так просто, спеціалісти кажуть, що це просто не можливо. На одній із сесій Міської Ради, це пояснив Андрій Панаїт.

Треба зазначити, що пан Лозученко знову згадує міський бюджет, та мабуть знову планує з Нового року тягнути гроші саме з нього. Слід нагадати, що з січня 2019 року Лисичанськ водоканал був датований з міського бюджету на суму 13 млн.грн., чим просто спустошив його.

Тепер же все виглядає так що депутати погані і відмовили в черговому транші на минулій сесії. По-перше давати гроші просто не можливо, адже в бюджеті 700 тис. грн., а по-друге, міський бюджет не повинен фінансувати дану установу. Ще одне питання, це сплата рахунку «Лисичанськводоканалом» за опалення.

Через арешт рахунку підприємства, вони не можуть перевести кошти комунальним і підприємству Лисичанськ тепломережа. На минулій сесії, керівник водоканалу знову хотів взяти з міського бюджету 400 тис. грн. Колишній директор установи Євген Лисенко пояснив, як можна вийти із ситуації з опаленням комунального підприємства. З усього всього зрозуміло, що міський Голова з керівництвом водоканалу просто не займаються цими питаннями.

Єдина надія цих посадовців – це порожній міський бюджет, та мабудь плювання через ліве плече. На даний момент «Лисичанськводоканал» отримав від ЛЕО повідомлення про чергове відключення від електроенергії на 9 грудня. 

Отзывы


© 2009 - 2020 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна.

16+