12+
04 марта
...
доллар евро рубль РФ

«Назад у минуле»

30.12.2019 16:42
185
0
Автор

      Новий рік – це одне з найбільш таємничих, урочистих і «родинних» свят, яке обіцяє здійснення мрій кожному, хто вірить у дива. Це одне з найкрасивіших свят на світі, яке відгукується особливими мелодіями в серцях дорослих і дітей, щедро даруючи людям по всій землі радість і добро, сміх та веселощі.

      26 грудня 2019 року в Лисичанському педагогічному коледжі відбулося традиційне новорічне свято «Назад у минуле». Навчальний заклад просто вибухнув різноманіттям яскравих костюмів, посмішок, танців і пісень. До заходу студенти готувалися серйозно і відповідально. Адже Новий рік — одне з найочікуваніших свят для кожної людини. У святково оформленій актовій залі зібралися студенти, викладачі та гості – усі, кому до снаги отримувати радість та позитив.

     Розпочалося свято словами вітання директорки коледжу Г. Мінєнко, яка привітала студентів, викладачів та працівників коледжу з прийдешніми новорічними святами і побажала всім міцного здоров\'я, родинного затишку, благополуччя та спокою.

     Святкова програма була надзвичайно яскравою, радісною та веселою. В ній брали участь як студенти від першого до четвертого курсів всіх спеціальностей,так і викладачі коледжу. Особливо веселими та яскравими моментами загальноколеджного заходу були: запальні танці у дусі різних епох, які допомогли зробити чарівну та незвичну подорож у часі; відео з життя студенів коледжу, яке змогло підняти настрій навіть самому похмурому глядачеві; пісні, виконані на сцені студентами коледжу. Таємничим і загадковим став конкурс карнавальних костюмів серед студентів коледжу, де глядачі за оплесками обирали найкращий образ. У різних країнах світу традиції зустрічати Новий рік відрізняються один від одного, але в одному вони схожі: очікування дива з\'являється у кожного, незалежно від національності, віку та статі. Тому родзинкою заходу стало знайомство з несподіваними персонажами Нового року різних країн: Єжишека (Чехія), Святий Миколай (Польща, Україна), Святий Василь (Греція) та ін., які є незмінною складовою Новорічних і Різдвяних свят, приносять з собою радість, веселощі, а також вселяють в людей віру в краще, очікування чудес. Цікавинкою заходу став конкурс «Вгадай, хто під маскою», в ході якого студенти вгадували своїх викладачів, майстерно перетворених і загримованих в різних казкових героїв.

     Як завжди, свято в коледжі принесло піднесений настрій, виключно позитивні емоції і враження, додало снаги напередодні новорічних свят усім коледжанам, і знову довело, що у великій коледжній родині є чимало талантів як серед студентів, так і викладачів.

     Новий рік – це найулюбленіше свято - чарівне, загадкове, дивовижне, неповторне ... Воно пробуджує в людях найкращі почуття, любов до всього гарного, доброго. Тож Новий 2020 рік принесе нам енергію добра й любові, а вдача і творчі успіхи завжди будуть вірними супутниками на шляху підкорення нових вершин! У народі кажуть: «Краща пісня, яка ще не проспівана, найкраще місто, яке ще не побудоване, кращий рік, який ще не прожитий». Тож нехай новий 2020 рік принесе нам 365 сонячних днів, достаток добрих зустрічей і посмішок. Нехай збудуться всі наші мрії і плани!

     З Новим 2020 роком Вас!

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+