12+
18 мая
...
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

«Большая стройка» в Луганской области

Александр 16.04.2021 19:25
Здравствуйте ! А когда, наконец-то, дойдут руки (глаза, уши, совесть и т.д.) до участка дороги ......

Свято-Митрофановский храм 2

Дмитрий 06.04.2021 19:31
Здравствуйте , сделайте ещё пожалуйста и про Митрофановскую церковь номер 1 ....

Сколько будут платить за газ жители Луганской области

Андрей2 30.03.2021 11:21
При Януковиче такого не было. Но, как говорится - СУГС! Лисичане, жаловаться и возмущаться надо было ......

Такси"ФАВОРИТ"

Андрей 30.01.2021 08:32
Всем доволен.Отличное обслуживание.Успехов вам!...

Такси"В0ЯЖ"

Николай 14.12.2020 18:34
Отличный сервис! Рекомендую!...

До уваги батьків дітей з інвалідністю

12.02.2020 18:47
186
0
Автор

      В Україні запроваджено новий механізм забезпечення заходами з реабілітації дітей з інвалідністю за принципом «гроші ходять за людиною», що сприяє підвищенню якості в отриманні «особливими дітьми» реабілітаційних послуг.

      Починаючи з 2020 року реабілітаційними заходами будуть забезпечуватися не тільки діти з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу, а також з іншими захворюваннями. Це дозволить охопити більш ширшу аудиторію дітей з інвалідністю які потребують допомоги, забезпечити адресність, прозорість та підвищити якість надання послуг.

      Механізм забезпечення дітей з інвалідністю реабілітаційними заходами визначений порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю, затвердженим постановою КМУ від 27 березня 2019 року № 309 (далі — Порядок).

      Відповідно до Порядку вартість реабілітаційних заходів для кожної дитини визначається установою відповідно до індивідуальної програми реабілітації (далі — ІПР), в якій медико-соціальними експертними комісіями, лікарсько-консультативними комісіями лікувально-профілактичних закладів зазначаються обсяги і строки проведення таких заходів. Гранична вартість для однієї дитини, яка відповідно до ІПР за більшістю основних категорій життєдіяльності має обмеження І та ІІ ступеня — 16 тис. гривень, ІІІ ступеня — 25 тис. гривень. Заходи в межах їх граничної вартості можуть бути надані одній дитині декілька разів протягом бюджетного року.

      Для отримання дітьми з інвалідністю послуг з реабілітації один із батьків дитини чи її законний представник подає до управління соціального захисту населення заяву у довільній формі про направлення дитини до самостійно обраної реабілітаційної установи разом з копіями документів (з пред’явленням оригіналів):

— паспорт громадянина України або свідоцтво про народження, що посвідчує особу дитини;

— індивідуальну програму реабілітації, що видана лікарсько-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу;

— виписки з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма № 027/о).

      Усі, кого зацікавила зазначена інформація, мають можливість ознайомитися із Переліком установ, які надають реабілітаційні послуги на веб-сайті Мінсоцполітики України: https://www.msp.gov.ua/ у розділі «Інвалідність», за посиланням «Реабілітація дітей з інвалідністю».

      Для отримання більш детальної інформації та подачі документів необхідно звертатись до управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради за адресою: м. Лисичанськ, вул. Малиновського, 22а, каб. № 8, телефон для довідок: 7 30 27.

      Графік роботи: понеділок — четвер з 8:00 до 17:00, п’ятниця з 8:00 до 16:00, перерва з 12.00 до 12.48.

     Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+