16+
16 января
...
прогноз на 5 дней
-9 oC облачно с прояснениями
доллар евро рубль РФ

До уваги суб'єктів пробації!

26.03.2020 16:28
136
0
Автор

     Лисичанський міський відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Луганській області переведено на особливий режим роботи з клієнтами в умовах загальнонаціонального карантину!

     З 18 березня 2020 року:

    — скасовані групові заходи;
    — відсутнє транспортне сполучення буде визнаватися поважною причиною неявки на реєстрацію       чи для участі в реалізації пробаційних програм за умови неможливості дістатися до органу пробації іншим способом;
    — у разі неможливості особистої явки допускається проведення реєстрації шляхом телефонної розмови чи спілкування з працівником пробації з використанням інших засобів віддаленого зв’язку (в тому числі й за допомогою мережі Інтернет).

      У разі неможливості прибуття на реєстрацію у зв’язку з введенням карантинних заходів (тимчасове припинення транспортного сполучення) Вам необхідно повідомити про це Лисичанський міський відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Луганській області за телефоном +38(050)778-98-39 або на електронну адресу Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript., або Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript..

      Лисичанський МВ філії ДУ «Центр пробації» в Луганській області продовжує працювати у штатному режимі з 09.00 до 18.00.

      Водночас звертаємо увагу, що встановлені карантинні обмеження не передбачають можливості невиконання обов’язків, встановлених для суб’єктів пробації в рішеннях суду!

      Лисичанський міський відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Луганській області

Отзывы


© 2009 - 2020 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна.

16+