12+
14 мая
...
прогноз на 5 дней
23 oC небольшой дождь
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Свято-Митрофановский храм 2

Дмитрий 06.04.2021 19:31
Здравствуйте , сделайте ещё пожалуйста и про Митрофановскую церковь номер 1 ....

Сколько будут платить за газ жители Луганской области

Андрей2 30.03.2021 11:21
При Януковиче такого не было. Но, как говорится - СУГС! Лисичане, жаловаться и возмущаться надо было ......

Такси"ФАВОРИТ"

Андрей 30.01.2021 08:32
Всем доволен.Отличное обслуживание.Успехов вам!...

Такси"В0ЯЖ"

Николай 14.12.2020 18:34
Отличный сервис! Рекомендую!...

Карантин з користю: підвищення фахової майстерності

10.04.2020 18:12
194
0
Автор

       Під час карантину фахівці Лисичанського інклюзивно-ресурсного центру (далі — ІРЦ) підвищують свій кваліфікаційний рівень, беручи активну участь в онлайн-семінарах.Так, 2 та 3 квітня, усі фахівці центру взяли участь циклі занять обласного ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти з теми «Індивідуальна програма розвитку дитини — основний освітній документ для дітей з особливими освітніми потребами».

      Однією з головних умов успішного проходження навчання та отримання сертифікату була робота над кейсами: розробка ключових фрагментів індивідуальної програми розвитку за наданою психолого-педагогічною характеристикою дитини. Найбільш емоційною частиною семінару було активне обговорення роботи над кейсами фахівцями ІРЦ Луганської області.

      Також, 10 квітня, пройшов онлайн-семінар для фахівців ІРЦ «Інвалідність у контексті інклюзивної освіти». Учасники семінару мали змогу ближче ознайомитися з Міжнародною класифікацією функціонування, отримати інформацію яким чином вона пов’язана з інклюзивною освітою та як використовувати її для концептуалізації інвалідності. Адже діти з інвалідністю частіше опиняються в несприятливих середовищах, що поглиблює їх уразливість та обмежує можливості для навчання та змістовної участі. тому опис інвалідності (обмежень життєдіяльності) повинен містити інформацію про те, як зробити сприятливе середовище для дитини з особливими освітніми потребами.

     За матеріалами Лисичанського інклюзивно-ресурсного центру

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+