12+
28 сентября
...
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Олег Калінін провів виїзний прийом громадян у смт Вовчоярівка

16.09.2021, 11:37
122
0
Автор

15 вересня, заступник керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олег Калінін провів виїзний прийом громадян у смт Вовчоярівка. На прийом до заступника керівника звернулись 4 мешканці.

  
     Всі звернення громадян стосувалися переважно благоустрою селища. Так, мешканців Вовчоярівки турбували питання ремонту доріг, зовнішнього освітлення, покосу трави та прибирання місцевого кладовища, яке дотепер ніколи не перебувало на балансі селища.
 
    Також під час особистого прийому до Олега Вікторовича звернулися мешканці із питанням несанкціонованого сміттєзвалища. Адже на сьогоднішній день на території селища відсутні контейнери для сміття та не організовано вивіз самого сміття. Та маючи таку екологічну проблему, переважна більшість селян не має бажання вирішити це питання шляхом заключення договорів на вивіз твердих побутових відходів із Лисичанським комунальним автотранспортним підприємством 032806.

     Окрім того, виїзний прийом відбувся і у смт Мирна Долина, де розглядав звернення мешканців заступник начальника управління житлово-комунального господарства Лисичанської міської ВЦА Роман Кунченко. Зазначимо, що звернення жителів, також стосувалися питань благоустрою.

    За результатами прийому громадян заявникам надано відповідні роз’яснення щодо шляхів вирішення порушених питань.
Усі звернення взяті на контроль і передані до відповідних служб і відділів для виконання. Відповіді будуть надані заявникам у встановлений чинним законодавством строк.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+