12+
05 февраля
...
прогноз на 5 дней
-2 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Не погодившись із судовим рішенням

10.09.2021, 20:15
70
0
Автор

Перший апеляційний адміністративний суд визнав законним накладення патрульними адміністративного стягнення на водія за перевищення швидкості, зафіксоване за допомогою вимірювача швидкості TruCam

    Патрульні склали постанову на водія, який у Лисичанську керуючи автомобілем рухався із швидкістю 95 км на годину в населеному пункті, чим перевищив дозволену у населеному пункті швидкість руху, що було зафіксовано засобом вимірювальної техніки TruCam, чим порушив п. 12.4 ПДР.

    Водій з рішенням інспектора не погодився та звернувся до Лисичанського міського суду Луганської області із позовом про скасування постанови за вчинення адміністративного правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 122 КУпАП, зокрема посилаючись на те, що використання приладу TruCam в ручному режимі суперечить вимогам законодавства. Рішенням Лисичанського міського суду Луганської області позовні вимоги водія було задоволено.

    Не погодившись із судовим рішенням Департамент патрульної поліції подав апеляційну скаргу.

    Розглядаючи апеляційну скаргу стосовно правових підстав застосування лазерного вимірювача швидкості TruCam суд зазначив, що лазерний вимірювач швидкості TruCam має свідоцтво про повірку законодавчо регульованого засобу вимірювальної техніки та експертний висновок.

    Посилання позивача, що використання приладу TruCam в ручному режимі суперечить вимогам законодавства де зазначено, що фіксація швидкості руху автомобілів повинна здійснюватись лише в автоматичному режимі, є незмістовними, оскільки лазерний вимірювач відноситься саме до ручних вимірювачів, конструктивно створений для утримання в руках під час вимірювань.

    При цьому, саме вимірювання прилад здійснює автоматично.

    Розглянувши справу суд апеляційної інстанції прийняв рішення апеляційну скаргу відповідача задовольнити, а рішення суду першої інстанції скасувати. Тобто залишити чинним накладення адміністративного стягнення на водія перевищення швидкості, зафіксоване за допомогою вимірювача швидкості TruCam.

    Посилання на рішення суду: https://reyestr.court.gov.ua/Review/99178924.

    Ще одне рішення, яке залишає чинним притягнення до відповідальності водія за перевищення швидкості, зафіксоване за допомогою вимірювача швидкості TruCam: https://reyestr.court.gov.ua/Review/99273754.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+