Ссылки: IT-технологии

"БАРС - интернет-магазин компьютерной техники"
Ми - фірма Барс працюємо на ринку комп'ютерної техніки з 2002 року. За час роботи наша фірма прагнула зарекомендувати себе тільки з кращого боку. Команда наших співробітників - це висококваліфіковані фахівці в області комп'ютерної техніки, здатні надати Вам якісний сервіс і виправдати Вашу довіру.

Фірма "Барс" пропонує Вам широкий спектр послуг в області комп'ютерного сервісу - від налаштування однієї машини до постійної підтримки в робочому стані комп'ютерної мережі з декількох десятків ПК. Будучи нашим абонентом, Ви можете захистити себе від не налагодженої комп'ютерної системи, тим самим, забезпечити безперебійність робочого процесу. При щонайменшій несправності комп'ютера або комп'ютерної системи в цілому. Вам варто лише повідомити співробітників нашої фірми. Однією з основних переваг абонентського обслуговування, являється виїзд фахівця у Ваш офіс або фірму, який за максимально короткий термін усуне всілякі дефекти в роботі комп'ютерної техніки. Усім, хто не є абонентом комп'ютерного сервісного обслуговування, ми будемо раді запропонувати разові виїзди для вирішення конкретних проблем.

Сервісне абонентське обслуговування комп'ютерів включає також і обслуговування оргтехніки. Пропонуємо комплекс послуг із заправки і відновлення ресурсу картріджів принтерів, копіювальних і інших аналогічних апаратів. У нас Ви можете скористатися послугами з ремонту будь-якої офісної техніки, придбати необхідні витратні матеріали. Одна з наших конкурентних переваг - це невисокі ціни на технічне обслуговування.

Фірма "Барс" надає повний комплекс послуг з проектування, монтажу і налаштування локальних комп'ютерних мереж і СКС.

Запрошуємо Вас, відвідати наші магазини, в яких наданий широкий вибір, : комп'ютерів, комплектуючих, переферійних пристроїв, офісної техніки, а також ліцензійного програмного забезпечення. У наших магазинах Ви зможете не лише придбати, але і замовити товари, що цікавлять Вас, отримати професійну технічну консультацію з будь-яких питань, пов'язаних з використанням комп'ютерної техніки, ми надамо допомогу у виборі комп'ютера або іншого супутнього пристрою.

1. 93118 ГТВ, кв. Жовтневої революції д4 (3 мікро, район паспотрного столу, кінцева зупинка маршрутного таксі)

тел/факс 8 (06451) 5-28-11

2.93100 м. Лисичанськ, м. Зодіак вул. Свердлова 362а

тел/факс 8(06451)4-45-68

У кожному магазині наданий широкий вибір комп'ютерів, комплектуючих і оргтехніки. А також у нас можна придбати ліцензійне програмне забезпечення.

Ми прагнемо до високого професіоналізму у своїй роботі. Якісна продукція, надання гарантій, вигострена система роботи, високий рівень сервісного обслуговування, письменність складання договорів і будь-якої документації в цілому, дозволить Вам зробити співпрацю з нами, надійним і максимально зручним.

Детальнішу інформацію про наші послуги ви можете отримати по телефону: 8(06452) 4-15-10
Добавлена: October 29 2010 01:58 Переходов: 1914